Klub Diana tříměsíční skupinové kurzy hubnutí, žádná drastická dieta

Tříměsíční skupinové
kurzy hubnutí

Klub Diana - tříměsíční skupinové kurzy hubnutí

Kurzy účinného hubnutí.
Žádná drastická dieta!

Tříměsíční kurzy společného hubnutí pod naším odborným vedením začínají od dubna 2014 opět v naší pobočce v Praze. Můžete se ještě přihlásit!

Chcete si konečně splnit své předsevzetí a zbavit se kil navíc? Docházkové kurzy pro začínající, pokračující, speciálky, stejně i cvičení na hubnutí, pilates, pilates light, zkrátka nové tříměsíční programy spolupráce na Vaší štíhlosti a kráse začínají.

Máme bezkonkurenčně nejnižší ceny kurzovného! Budete příjemně potěšeny!

Chodí sem všechny dívky a ženy, které nemají silnou vůli samy dlouhodobě hubnout a už nechtějí být XL. S námi to dokážete. Pojďte s námi do toho! Rády Vás přibereme.

Snažíme se být k dispozici každé dívce a ženě, která má chuť o sebe pečovat, ale kvůli různým důvodům, jako je stud za nadváhu, věk apod. by nešla ani do fitka, ani do tělocvičny. S námi jste na té správné lodi.

Kurz na hubnutí - pro začínající

Objednat

S naším odborným týmem zdravě zhubnete a osvojíte si snadnou cestu, jak celoživotně udržovat štíhlou linii. Naučíme Vás nejen:

• zdravý zpusob snižování nadváhy
  • kosmetickou péči o obličej
  • barvovou typologii
  • líčení a modeling
  • antistresové relaxace
  • masáž

Scházíme se vždy jednou týdně v podvečer. Komplexní program na 11.týdnů zahrnuje 1 hodinu společné práce na tvorbě redukčního jídelníčku s odborným vedením a pak 1 hodinu vybraného zeštíhlujícího cvičení.

Cena tříměsíčního cyklu (11 lekcí, leden-březen, duben-červen, září-prosinec): jen základky 1 899 Kč

v zimě: začínáme od 4. ledna 2017
na jaře: začínáme od 29. března 2017

ve středu - 4.ledna 2017 v Základní škole, Uhelný trh 425/4, Praha 1
Z011 - od 17,00 hod

Informace pro Vás.
Již na první lekci si vezměte pohodlný cvičební úbor, pevnou sportovní obuv, podložku a trochu nesladkých tekutin. Při Vaší absenci na klubových schůzkách v průběhu cyklu se poplatek nevrací.

Potvrzení o kurzu pro potřeby účetnictví či fakturu rádi vystavíme. Kurzovné uhraďte buď osobně nebo převodem na účet 134 753 39 / 0800, ale nezapomeňte uvést jméno a kod kurzu. Můžete též požádat o fakturu pro Vašeho zaměstnavatele.

Poštovní poukázkou typu C zasílejte kurzovné na adresu: Dr.Zdeňka Sládečková, Na Bojišti 1948/6, 120 00 Praha 2. Do Zprávy pro příjemce uveďte kód kurzu. Doklad o zaplacení noste s sebou. Těšíme se na Vás !!!

Kurz na hubnutí - pro pokračující

Objednat

Další tříměsíční společná práce na štíhlé linii i na dokonalém vzhledu. V programu je 1 hodina speciálního zeštíhlovacího cvičení a 1 hodina povídání s lektorkou o následujících tématech:

• sebejistota (asertivita) v jednání, posilování sebedůvery, zlepšování sebevědomí a kultivace sebehodnocení
  • kosmetická péče o tělo
  • sestavování šatníku a ruzné styly oblékání
  • psychologická reč barev a její využití pro optimální tvorbu dojmu o své osobě
  • hypnóza a sugesce v psychoterapii i hubnutí
  • poselství zvěrokruhu a smysl života

Samozřejmě dále systematicky pokračujeme v kontrole úbytku hmotnosti a jsme si navzájem oporou a motivací ve výdrži na cestě za štíhlostí!

Cena tříměsíčního cyklu (11 lekcí, leden-březen, duben-červen, září-prosinec): jen pokračovačky 1 799 Kč

v zimě: začínáme v týdnu 4. ledna 2017
na jaře: začínáme od 29.března 2017

ve středu - od 4.ledna 2017 v Základní škole, Uhelný trh 425/4, Praha 1
P061 - od 18,00 hod

Kurz na hubnutí - Speciál pro věrné členky

Objednat

Udržování kondice a cvičení zaměřená na tvarování postavy. Jedna hodina týdně. K tomu jednou v měsíci klubové povídání na téma vybrané dr. Sládečkovou (např. psychoterapie, úvod do grafologie, o léčivých bylinkách, atd.)

Cena tříměsíčního cyklu (11 lekcí, leden-březen, duben-červen, září-prosinec): 990 Kč

Cena na 6 měsíců (22lekcí x 50 minut): 1.880 Kč

Cena na 3 měsíce 2krát týdně: 1.880 Kč

v zimě: začínáme v týdnu od 4. ledna 2017
na jaře: začínáme v týdnu od 29. března 2017

Přehled kurzů:
ve středu - od 4.ledna 2017 v Základní škole, Uhelný trh 425/4, Praha 1-cvičí Mgr.Martina Lufferová, střídá se s Mgr.Terezkou Pokornou
S081 - od 17,00 hod

Kam dál?

Dálkové kurzy účinného hubnutí - pro ty vzdálenější nebo příliš vytížené!
Dálkové internetové kurzy individuálního hubnutí jsou k dispozici pro Vás, jež nemůžete do kurzů chodit. Přihlaste se kdykoli, ať i Vás můžeme krásně zhubnout!

Získejte více informací o oblíbených Dálkových internetových kurzech individuálního hubnutí.

Kurz hubnutí - objednávkový formulář

Objednejte se na tříměsíční skupinový kurz hubnutí
Vyberte kurz: *
Vaše jméno a příjmení: *
Ulice a číslo popisné: *
Město: *
Psč: *
Telefon: *
Vaše dotazy a poznámky

Opište kontrolní kód z obrázku: *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

email: sladeckova@klubdiana.cz