Klub Diana školení - lektorka zdravé výživy a hubnutí, účinné hubnutí, dieta, cvičení

jak se stát lektorkou

Klub Diana - jak se stát lektorkou zdravé výživy a hubnutí

Snižování váhy v klubu Diana.
Školení jak se stát lektorkou zdravé výživy a hubnutí!

Zveme Vás na dvoudenní školení v oblasti zdravé výživy a zdravého snižování váhy. Cílem tohoto školení je teoretická i praktická vybavenost lektorek pro vedení redukčních kurzů či individuálního poradenství při snižování nadváhy. Po absolvování školení získáte Certifikát o vyškolení.

Pojďte se s námi těšit ze života!

Školení v oblasti zdravé výživy a zdravého snižování váhy

Objednat

Školení zajišťují sodborníci Klubu Diana:
MUDr. Petr Sládeček – ředitel Klubu Diana
PhDr. Zdeňka Sládečková – psycholog a odborný poradce Klubu Diana
MUDr. Dita Pichlerová – obezitolog a odborný poradce Klubu Diana
Mgr. Zuzana Kociánová – odborník v oblasti fyzické aktivity a metodiky cvičení s obézními

Kde:
Školení se bude konat v Záklaní škole, Jana Masaryka 21, Praha 2

Termín:

Cena školení: 3 025 Kč
Platnost cen je od 1. ledna 2013.

Program školení

PhDr. Sládečková – Psychologie hubnutí   9,00 – 10,40 hod.

• psychologie obézního jedince
  • skupinová dynamika, aktivizace a udržení motivace hubnoucího jedince, funkce lektora a základy komunikace s klientem
  • psychoterapie obezity – KTB, humanistická psychoterapie

MUDr. Pichlerová - Makroživiny sacharidy (vláknina, druhy sacharidu výhody a nevýhody, adekvátní příjem)   11,00 – 12,30 hod.

• bílkoviny (živočišné, rostlinné, biologická hodnota, esenciální a neesenciální)
  • tuky (mastné kyseliny, cholesterol, homocystein, nasycené, nenasycené,tuky v kuchyni, omega-3, omega-6, rizika + výhody)
  • potravinový koš, potravinová pyramida

OBĚD   12,30 – 13,30 hod.

MUDr.Sládeček - Definice otylosti – podle BMI, podle rozložení tuku   13,30 – 15,00 hod.

• příčiny vzniku otylosti – energetická bilance – kJ: příjem, výdej, Gl
  • psychosociální faktory
  • genetické faktory
  • hormonální změny, léčiva

WORKSHOP - rozbor jídelníčku a záznamů   15,00 – 16,30 hod.

Neděle

Mgr.Kociánová – fyzická aktivita při redukci váhy   9,00 – 10,00 hod.

• spalování tuků (metoda aerobního pásma a metoda metabolického zrychlení)
  • intenzita svalového zatížení (druhy svalových vláken, jejich účel a využití v praxi pro dosažení snížení podílu tukových zásob bez ztráty svalové hmoty)
  • délka svalového zatížení (optimalizace časového úseku pro vykonávání konkrétních druhů sportů)
  • adaptace organismu na zatížení a její vliv na spalování tuků (proč je nutné pohybové aktivity měnit?)
  • účelnost jednotlivých sportů (sporty silové, vytrvalostní a silově-vytrvalostní)
  • superkompenzace + regenerace (určení doby regenerace po konkrétním druhu zatížení)

MUDr. Pichlerová - Potravní doplňky (stručný přehled, praktické použití)   10,30 – 12,00 hod.

• alternativní výživové styly a specifické dietní režimy ( stručné rozdělení, výhody a nevýhody)

OBĚD   12,00 – 13,00 hod.

MUDr.Sládeček - dravotní rizika obezity   13,00 – 14,00 hod.

• metabolické, endokrinní, gynekologické, kardiovaskulární, respirační, ortopedické, kožní, nádorová onemocnění, psychosociální, PPP, jiné

PhDr.Sládečková – Organizační struktura a praktická realizace kurzů   14,15 – 16,30 hod.

• základní uspořádání, struktura hodiny, vedení záznamů, úprava jídelníčku, 12 lekcí krok za krokem

V případě Vašeho zájmu, vyplňte přihlašovací formulář níže. Do Poznámky připište fakturační údaje, pokud požadujete vystavení faktury.

Těšíme se na Vás

MUDr. Petr Sládeček, Klub Diana

Jak se stát lektorkou - objednávkový formulář

Objednejte se na školení Jak se stát lektorkou aneb školení v oblasti zdravého snižování váhy
Vyberte kurz: *
Vaše jméno a příjmení: *
Ulice a číslo popisné: *
Město: *
Psč: *
Telefon: *
Vaše dotazy a poznámky

Opište kontrolní kód z obrázku: *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.