Klub Diana psychologická poradna

psychologická poradna

Klub Diana - psychologická poradna

Psychologická poradna.
Jsem psycholožka s více než 35 lety praxe!

Psychologická pomoc moooooc hodné psycholožky PhDr. Zdeňky Sládečkové v soukromé ordinaci. Pro všechny, kteří se octnou v těžké partnerské či osobní situaci, krizi či si nevědí rady s nějakým problémem a chtějí jen objektivní odborné posouzení situace.

Setkala jsem se snad s většinou problémů lidské duše!

Proto každý, kdo vstoupí do mé poradny, si může být zcela jist, že tu najde řešení, můj přátelský přístup, snahu o pochopení, pokoru před vším lidským, ale i znalosti, odvahu a vytrvalost se s nepřízní osudu vypořádat.

Podrobné informace snad o všech problémech lidské duše najdete na stránkách www.psychologsladeckova.cz. Nebojte se, všechny bubáky spolu zaženeme!

Psychologická pomoc od trápení a jiných problémů.

V klubu Diana Vám poskytneme poskytneme daleko víc, než ve kterémkoli jiném klubu či společnosti. Nabízíme harmonický rozvoj všech možností a schopností, jak je příroda vložila do každé ženy. Chceme nejen hubnout, ale i naplňovat život láskou, dobrem a moudrostí.

Poraďte se s laskavou psycholožkou, pomáhá to.

Dovolujeme si tvrdit, že jsme v tom, co vše umíme a učíme, bezkonkurenčně jediní a nejlepší.
Naším krédem je:

• máme-li jako ženy být Krásou, musíme pečovat o štíhlost a půvabný vzhled. Naučíme vás kosmetiku obličeje i těla, poradíme jak pečovat. Měly bychom také rozumět řeči barev, šatů i doplňků, vlasů i vůní. Barvová typologie, psychologie tvorby image, vizážistika, výběr šatníku, účesu, to je velmi pěkná tvůrčí práce. Je to jednoduché, chcete - li to také umět, jen vstupte.

• máme-li jako ženy být Láskou, měly bychom vědět, co je ženským poselstvím v mládí i zralém věku, co jsou naše vnitrní nenahraditelné hodnoty. Měly bychom si jich umět u sebe vážit, rozvíjet je a správně předávat. O tom vypráví astropsychologie i astromedicína a další moudrost našich předků. O tom si povídáme.

• máme-li jako ženy být Dobrem, měly bychom ho umět nejen dávat, ale přijímat, prosazovat ho a chránit, rozpoznat ho od zla třeba v písmu, grafologii, v řeči gest i těla. Učíme se společně asertivnímu jednání a komunikaci, učíme se bránit agresivitě, nepodléhat smutkům, efektivně regenerovat vnitřní síly a vědět o své lidské ceně. Pak se jím stáváme nejen neuvědoměle, ale z vlastní síly a rozhodnutí.

• máme-li jako ženy být Moudrostí, musíme se tohle vše stále učit, jít za poznáním. Lékařské poznatky, psychologie, přírodní medicína, filosofie, jsou malými střípky v této mozaice života. Je krásný a tolik nabízí!

Chcete-li, pojďte spolu s námi. Buďte vítána v klubu Diana!

Diana pro silnou duši.

Laskavá a citlivá psychoterapie a hypnoterapie. Poruchy příjmu potravy - bulimie, anorexie a nadváha. Nebo trpíte-li např. úzkostmi, strachem, fobiemi, depresivní náladou, nízkým sebevědomím, máte nějaké psychické bloky atd.

Vezměte své štěstí a úspěch do vlastních rukou!

Cítím se dost zkušená a silná poprat se s Vašimi problémy a vydržet do vítězného konce. Budu Vás v tom vést, podporovat a radovat se z toho s Vámi. Ujišťuji Vás, že se mnou svůj cíl nevzdáte!

Psychologická poradna - objednávkový formulář

Objednejte se na konzultaci
Vaše jméno a příjmení: *
Telefon: *
Vaše dotazy a poznámky

Opište kontrolní kód z obrázku: *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.